Доступність посилання

ТОП новини

Для Порошенка настав час «Ч» (огляди преси)


Президент Петро Порошенко (архівне фото)

Зараз для Петра Порошенка настав час «Ч», після якого можна буде казати про успішність його президентства або про початок його кінця як політика, наголошує в газеті «День» соціолог Ірина Бекешкіна. Вона переконана, що Порошенко досить успішний у тих галузях, за які він відповідає безпосередньо. Це насамперед зовнішня політика і безпека. Але прийнято вважати, що президент відповідальний за все. І тут є проблеми, адже корупція не подолана, економіка перебуває в кризі. Цими питаннями займаються люди, які близькі до Порошенка – Гройсман, Луценко та інші. І від того, наскільки буде успішною внутрішня політика реформування, буде й залежати майбутнє президента, переконує експерт газети у статті «Екватор» президента».

В цьому ж числі «День» аналізує причини трагедії у Дніпрі. Видання прогнозує, що буде багато спекуляцій про те, що злочин здійснив колишній доброволець та ще й екс-працівник одного з підрозділів МВС. Але, як зазначає видання, підготовка патрульних поліцейських теж виявилася не на висоті, був певний елемент непрофесіоналізму. Докладніше «День» розповідає в публікації «Помилки «стріляють».

Газета «Україна молода» пояснює, які саме проблеми тиснуть на курс гривні і переконує, що найближчим часом потрясінь на українському валютному ринку не буде. Експерт видання не радить перебільшувати роль траншу МВФ у стабілізації гривні. Адже країна рік жила без цих позик і перебувала у стані валютно-курсової стабільності. Це відбувається тому, що в державі відносно збалансований зовнішньоторговельний баланс: завдяки відмові від російського газу й інших обмежень на імпорт.

Газета «Сегодня» нагадує, що у суботу виповниться рівно місяць з повторного запуску системи електронного декларування. І хоч всі топові чиновники повинні за законом подати свої звіти до 31 жовтня, на сьогодні декларацій перших осіб в системі поки немає. Чому чиновники зволікають, і хто вже виконав свій обов'язок, розповідає газета «Сегодня».

  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG