Доступність посилання

ТОП новини

Трамп заявив, що в його Америці Клінтон була би у тюрмі


Кандидати у президенти США Гілларі Клінтон (п) і Дональд Трамп перед початком других президентських дебатів в Університеті Вашингтона в Сент-Луїсі, 9 жовтня 2016 року
Кандидати у президенти США Гілларі Клінтон (п) і Дональд Трамп перед початком других президентських дебатів в Університеті Вашингтона в Сент-Луїсі, 9 жовтня 2016 року

Республіканський кандидат у президенти США Дональд Трамп у ході дебатів із кандидаткою від Демократичної партії Гілларі Клітон заявив, відповідаючи на репліку Клінтон, що у країні під його керівництвом вона була би у в’язниці.

«Добре, що Дональд Трамп не керує законом у цій країні», – зазначила Клінтон у ході дебатів.

«Так, бо у такому разі, ви були би у тюрмі», – відповів Трамп.

Республіканець навіть виніс цей обмін репліками у підсумки дебатів на власному Facebook.

За підсумками дебатів, відповідно до опитування, проведеного каналом CNN (який Трамп перед дебатами звинуватив у фальшуванні дискусії на користь Клінтон – ред.), Гілларі Клінтон перемогла.

Їй, за даними CNN, віддали перемогу 57% респондентів. Трамп, для порівняння, у цьому опитуванні назвали переможцем 34%.

При цьому наближений до Трампа популярний американський консервативний сайт Breitbart.com заявив, що «контрольовані істеблішментом ЗМІ казяться і вигадують нісенітниці після приголомшливої перемоги Трампа на президентських дебатах».

У ході дебатів кандидати торкнулись таких тем, як економіка, нацбезпека та створення робочих місць, енергетика, прибуття до США біженців із Сирії, володіння зброєю у країні тощо.

У ході дебатів жоден із учасників жодного разу не згадав Україну, хоча Росія раз за разом поставала у ході дискусії.

Зокрема, Клінтон пообіцяла протистояти Путіну та розкритикувала дії Росії у Сирії.

«Я протистояла Росії. Путіну. І я буду робити це на посаді президента», – заявила Клінтон.

Натомість Трамп відкинув закиди Клінтон, що Москва намагається вплинути на результати виборів у США (про це напередодні заявила розвідка США – ред.) на його користь та запевнив, що не має фінансових зв’язків із Росією та вважав би за благо співпрацю із Росією для вирішення кризи у Сирії.

Чимало оглядачів зазначили, що модератори дебатів значно частіше переривали Трампа, натомість поблажливо ставлячись до Клінтон.

«Я ще навіть не полічив другу половину дебатів, але Трампа модератори переривали 14 разів, а Клінтон – двічі», – твітує республіканський політичний конультан Френк Лунтц.

Цей оглядач також зауважив, що Республіканська партія ймовірно надто поспішила відмежуватись від Трампа після скандалу, спричиненого публікацією його зневажливих висловів щодо жінок.

«Я можливо помилився, списавши Трампа. Після сьогоднішнього спілкування із виборцями, він повернувся до перегонів», – твітує Лунтц.

Запис прямої трансляції теледебатів Гілларі Клінтон і Дональда Трампа, яку здійснювала російська редакція «Голосу Америки»

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG