Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 10:37

«Нормандська четвірка» вже домовилася? (Огляд преси)


Президент Росії Володимир Путін у Мінську в день зустрічі з президентом України Петром Порошенком, на якій йшлося про війну на Донбасі. 26 серпня 2014 року

19 жовтня відбудеться зустріч лідерів чотирьох держав «нормандського» формату. Мета зустрічі – спонукати Росію виконати безпекову частину Мінських домовленостей. Однак, як переконує експерт газети «День», якщо є шанс на досягнення реального прогресу в імплементації Мінських угод, то лише ціною поступок з боку України. Жодного серйозного сигналу, що Путін на даному етапі готовий до певних поступок зі свого боку, немає, зазначає газета.

А ось експерт газети «Сегодня» політолог Руслан Бортник вважає, що саміт за участю Путіна не може пройти без результату, оскільки раніше російський президент від подібних зустрічей відмовлявся. Якщо Путін їде на зустріч, значить, щось змінилося і про щось домовилися. Можливо, Петро Порошенко щось пообіцяв. Це можуть бути гарантії ухвалення закону про вибори на Донбасі, норми закону про амністію або процедура інтеграції захоплених територій до складу України, робить припущення експерт газети.

У роботі поліції можуть відбутися кардинальні зміни, які сильно вплинуть на життя водіїв, інформує газета «Сегодня». Правовий департамент Нацполіції підготував пакет документів, який планують на цьому тижні передати на розгляд керівника МВС. Правоохоронці хочуть евакуювати автомобілі, затримувати порушників на добу і перевіряти на тверезість без свідків. Експерти видання вважають, що частина нововведень правильна, але деякі пропозиції, якщо їх ухвалити, можуть привести до поліцейського беззаконня. На цьому видання наголошує в публікації «Нові правила для копів».

Газета «День» інформує, що частка проблемних кредитів у банківській системі в січні-серпні зросла до 30,6%. Як повідомляється у звіті НБУ про банківський сектор, частина банків з українським капіталом, дбаючи про свою прибутковість, зволікає з визнанням цих кредитів проблемними. Про непорозуміння між комерційними банками і НБУ, а також про внутрішній скандал навколо голови Нацбанку газета розповідає в матеріалі «Вибуховий» пакет».

В українських чиновників залишилося менше двох тижнів, щоб заповнити електронні декларації – відповідно до закону, вище керівництво держави повинно подати звіти до 31 жовтня. Однак, як зазначає газета «Сегодня», з 423 депутатів декларацію подали лише 9, а з 21 міністрів – і зовсім жодного.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG