Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 07:25

Українська дівчинка із синдромом Дауна стала знаменитістю і прикладом для наслідування в США


Софійка Санчес

Софійка Санчес, яку удочерила сім’я зі Сполучених Штатів, набула загальноамериканської популярності завдяки своїм відеозверненням. На них Софійка Санчес розповідає про себе. Вона відповідає на запитання мами.

– А що ти можеш робити?
– Я можу робити усе, що хочу.

– Ти розумниця?
– Так!

– Ти добра дівчинка?
– Так, я добра.

Ці короткі відео зібрали вже понад 6 мільйонів переглядів на Facebook.

– У тебе синдром Дауна?
– Так, я маю синдром Дауна.
– А він страшний?
– Ні, він не страшний.

Дженіфер та Ґектор Санчес удочерили народжену в Україні Софійку, коли їй було лишень 16 місяців. Тоді вона приєдналася до родини і почала знайомитися з названим братом Хуакімом, який теж має синдром Дауна.

«Я знайшла для своїх синів, особливо для Хуакіма, сестричку, яка розуміє його, бо вона така ж, як і він. Саме тому вони будуть рухатися стежкою життя разом», – каже Дженіфер Санчес.

Своїм прикладом родина Санчесів вчить суспільство бути терплячими до людей, які відрізняються від загальної маси. Дженіфер каже: багато чому можна повчитися і в самої Софії.

«Вона є захисницею людей з обмеженими можливостями. Вона вчить всіх нас любові до життя».

Аби це зрозуміти, достатньо подивитися, наскільки впевнено тримається дівчинка перед камерою. А той факт, що її відео у Facebook таке популярне, свідчить: людей, які готові приймати інших такими, як вони є, набагато більше, ніж ми думаємо.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG