Доступність посилання

ТОП новини

Війна на Донбасі та «дорожня карта» невизначеності (огляд преси)


Газета «День» коментує результати зустрічі лідерів країн «Нормандської четвірки» у Берліні. Добре, що зустріч відбулася, але залишилося багато незавершених формулювань, особливо щодо позиції Путіна з приводу розширення місії ОБСЄ, зазначає експерт видання. Якщо поліцейська місія матиме лише пістолети, і не матиме мандату, то яка її роль за можливих виборів? – запитує видання. Експерти газети з Центру Разумкова переконують, що насправді ніякої «дорожньої карти» не погоджено і нічого не підписано. Лише заяви і розмови. А в коментарях Порошенка, Путіна та інших учасників зустрічі є досить помітні відмінності в оцінках результатів цього заходу. Вони говорять про одні й ті самі речі, але в своїй інтерпретації. Докладніше про це газета розповідає в публікації «Дорожня карта»... невизначеності».

Кремль довго не хотів цієї «дорожньої карти». Бо вона підтвердить, що вибори можуть відбутися лише після тотального роззброєння бойовиків, переконує експерт «Газети по-українськи». Ситуація затягуватиметься, тому що сторони довго з’ясовуватимуть послідовність дорожньої карти, ефективність розведення військ і включення до нього нових зон, формат озброєної місії. І головне питання для Києва – наскільки зміцниться українська армія під час чергового затягування Мінського процесу, зазначає експерт видання у статті «Виконання Мінських угод і далі затягуватиметься».

Як тільки відставку Валерії Гонтаревої з посади голови Нацбанку взявся ініціювати депутат Сергій Тарута, вона миттю обросла захисниками та прихильниками, констатує газета «Україна молода». Однак те, що Тарута – олігарх, ще не робить Гонтареву висококласним фінансистом та професійним головою Нацбанку, зазначає видання. Головне питання – заслуговує вона на відставку чи ні. Відповідь на це шукала газета «Україна молода».

Станиця Луганська – зона високої напруги. Як пише газета «День», на лінії фронту є особливо чутливі місця, де необачний рух може призвести до ланцюгової реакції ескалації. Саме тому Київ має тримати руку на пульсі цих територій. Більше щодо ситуації в районі Станиці Луганської – в репортажі газети «День».

  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG