Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпрі за підтримки USAID для переселенців розпочали арт-терапію (фотогалерея)

У Дніпрі, в координаційному центрі для переселенців «Допомога Дніпра», заняттями з живопису розпочався сезон пізнавальних та навчальних курсів.

На заняття «арт-терапією» в школі живопису в суботу зібрались не тільки переселенці з дітьми, а й жителі Дніпра – волонтери, які проводять усі заняття безкоштовно, не відмовляють нікому охочому вчитись. Вони вчились малювати олійними фарбами квіти з натури.

У новому навчальному році в закладі, створеному волонтерами, для тимчасово переміщених осіб з Донбасу та Криму вестимуть курси з української мови, зі східних танців, хіп-хопу, йоги, діятиме англомовний театр, майстерні паперотворчості, шиття, валяння з повсті, діятиме художня майстерня.

Як зазначила координатор центру допомоги переселенцям «Допомога Дніпра» Людмила Хапатько, з матеріалами для творчості наразі допомагають міжнародні доброчинники, зокрема Агенція ООН у справах біженців USAID. Зокрема, коштом USAID було придбане все необхідне для творчих занять із дітьми.

З 2014 року у Центрі для переселенців «Допомога Дніпра» у Дніпрі, поряд з юридичною та матеріальною допомогою, розпочали організовувати різноманітні безкоштовні пізнавальні та навчальні заходи для тимчасово переміщених осіб. Їх відвідали сотні людей. Зокрема, у центрі організували безкоштовне вивчення української мови для дорослих. Волонтери центру «Допомога Дніпра» разом з відвідувачами також формують бібліотеку патріотичної української літератури.

Зображення 16x9

Юлія Рацибарська

Журналістка-фрілансерка. Працюю кореспонденткою Радіо Свобода в Дніпрі з 2006 року. Народилась на Дніпропетровщині. Закінчила факультет систем і засобів масової комунікації Дніпровського національного університету – магістр журналістики. Писала для місцевих та загальноукраїнських газет і журналів, працювала новинкаркою та дикторкою на радіо, кореспонденткою та редакторкою сайту в інформагенції. Пишу, фотографую, надихаюсь історіями людей.

XS
SM
MD
LG