Доступність посилання

ТОП новини
24 січня 2020, Київ 22:43

Кремль використовує Савченко «втемну»? (Огляд преси)


Надія Савченко у Верховному суді Росії. Москва, 26 жовтня 2016 року

Газета «День» коментує візит Надії Савченко до Москви. Видання пише, що Кремль у своїх технологіях проти України використовує емоційну складову як пересічних громадян, так і відомих персон. Савченко може бути щира у своїх висловах, але не завжди може давати глибинну оцінку власним реплікам та вчинкам. Газета наголошує, що російська пропаганда використовує представників української сторони в своїх цілях. Причому використовує «втемну», тобто не завжди українські патріоти реально усвідомлюють, як стають елементами російської пропаганди. Докладніше газета розповідає в статті «Ще один «незапланований» візит».

Днями прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що вважає основними перешкодами у проведенні реформи децентралізації відсутність місцевого лідерства і нерозуміння на рівні районів необхідності цієї реформи. Чи варто покладати основну відповідальність на місця? Чи все влада прорахувала і концептуально правильно визначила? Проблему аналізує газета «День» в публікації «Чому громади не об’єднуються?».

Тижневик «Країна» констатує, що за 25 років незалежності в Україні не з’явилася міцна фінансова система. Національна валюта знецінилася у 15 разів. Дрібний і середній бізнес кредитують під великі відсотки. Багато банків ліквідовані. Багато хто звинувачує в «банкопаді» голову Нацбанку Валерію Гонтарєву. Видання аналізує – чи виправить ситуацію її відставка, коли українці почнуть довіряти вітчизняним фінустановам і що треба зробити для цього? Експерти видання наголошують, що банки в Україні створювали у більшості випадків непрозоро, з мізерним капіталом і залучали депозити населення. Менеджери не боролися за довіру людей, а прагнули збагачуватися. Тепер на зміну лихварському капіталізму має прийти менеджерський. У тому, що робить Валерія Гонтарєва, є позитив – очищення банківської системи. І негатив – діє хірургічними методами. Вона – типовий інвестиційний менеджер, який уміє заробляти й нищити. На заміну їй має прийти поміркований будівничий та інтелектуальніший, переконані експерти тижневика «Країна».

Газета «Сегодня» інформує, що за два роки роботи нинішні народні депутати встигли зареєструвати близько 8 тисяч законопроектів, створити й розвалити коаліцію, відправити у відставку уряд і змінити двох генеральних прокурорів – Віталія Ярему і Віктора Шокіна. Експерти газети задовільно оцінюють якість роботи Верховної Ради. Серед успіхів: депутатам вдалося ухвалити конституційні зміни і судову реформу. А ще «безвізовий» і євроінтеграційний пакет законів. Серед мінусів: величезні проблеми з дисципліною.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG