Доступність посилання

ТОП новини

«Хай тільки подумає нас кинути – ми його знайдемо!» – глухівчани про одруження мера


«Хай лише подумає нас кинути – ми його знайдемо!» – глухівчани про одруження мера (опитування)
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

«Хай лише подумає нас кинути – ми його знайдемо!» – глухівчани про одруження мера (опитування)

Глухів – Після того, як міський голова Глухова, що на Сумщині, Мішель Терещенко одружився на київській активістці Олені Єскіній, у соцмережах не вщухають реакції. Столичні ЗМІ після його весілля, яке відбулося 15 жовтня, а згодом і вінчання у Володимирському храмі, який побудував предок-меценат Терещенко, обговорювали від найяскравіших до найменш помітних деталей. А як же ставляться до нового сімейного статусу міського голови самі глухівчани, адже, як рік тому Мішель Терещенко розповідав, саме завдяки місцевим бабусям 25 жовтня 2015 року він набрав понад 60% голосів виборців Глухова, ставши міським головою?

Про весілля нащадка славетного роду меценатів Мішеля Терещенка з екс-депутатом Київради Оленою Єскіною писали та показували усюди. У соцмережах та блогосфері і досі обговорюють сукню нареченої та рожевий лімузин молодят. Втім, у Глухові не особливо цікавляться особистим життям міського голови. Трохи порозпитувавши людей, з’ясувалось, що здебільшого глухівчани про весілля і не чули.

«Я не знаю, чесно вам кажу, я не бачила ані наречену, ані весілля. Може хто бачив, але я не бачила», – говорить продавчиня з місцевого ринку.

Проте вже знають, чи вплине одруження на роботу Мішеля Терещенка.

– Мені здається, що не зовсім вплине, тому що наш мер вже доволі такий не 20-річний, думаю, йому вже вистачило часу, щоб морально себе підготувати.

– Зважаючи, як з нього поп’є крові молода дружина. Якщо здоров’я вистачить – повернеться.

– Дружини – такі створіння, які іноді можуть так дати батога, як навіть мама не може дати. І, можливо, це підбурить його до кращої роботи.

– На професійну людину це не повинно впливати, а нашого мера вважаю людиною професійною, з досвідом. На нього це не вплине.

– Навпаки буде ще більше зосереджений. Не буде на дівчат інших задивлятись.

Ті ж, хто активно стежить за життям міського голови, вже і за поповнення новими мешканцями міста подумали.

«Дай бог йому здоров’я. І нехай трудиться на благо нашого міста і нашого народу. – І діток, щоб народжували, хай. – Так, нових глухівчан. І як вони вже будуть там називати: чи французи, чи кияни. Але я думаю, що глухівчани корінні», – обговорюють місцеві мешканці.

«Ходять чутки, що він збирається у Верховну Раду»

Найпалкіша ж прихильниця Терещенка – його сусідка Олена. Говорить, що щаслива неначе за себе.

«Єскіна – молода цікава жінка. Вона ще йому понароджує дітей. І хай живуть і здравствують. Молодець, що одружився! Утер всім носи, що на молодій такій жінці одружився. Молодець! Я вітаю це все», – каже Олена.

Єдине, каже вона, за що переживає, аби не покинув Глухів. Бо чула, що Мішель будинок у Києві збирається купувати.

«Ми боїмося, тому що ходять чутки, що він збирається у Верховну Раду. Ми вже хвилюємося, якщо ж він нас кине, що ми робитимемо?! Він же обіцяв! Хай тільки подумає нас кинути – ми його знайдемо усюди. Особисто поїдемо і знайдемо», – говорить Олена.

Поки що місто живе без свого міського голови. До 31 жовтня молодята у весільній подорожі. Які з прогнозів глухівчан справдяться – стане відомо після повернення Мішеля Терещенка до роботи. Першочерговим на порядку денному Глухівської міськради є ремонт доріг та старих будівель і розвиток туризму.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG