Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 07:45

Ветерани АТО вперше взяли участь в американському марафоні морської піхоти


Ілюстративне фото

Павло Степанов, Вадим Мазніченко, Вадим Свириденко та Дмитро Фісенко отримали серйозні поранення під час бойових дій на Донбасі та пройшли курс реабілітації. В неділю ветерани разом з учасниками з інших країн подолали 10-кілометрову дистанцію. Кажуть: забіг став для них частиною реабілітації та ще одним кроком до повного одужання. Підтримати хлопців, з прапорами та українською символікою, прийшли представники діаспори.

Свій забіг команда присвятила всім українським військовим, які втратили своє життя чи здоров’я у протистоянні російській агресії.

«Я присвятив цей забіг їм, щоб вони подивились і все-таки знайшли себе в житті. Не обов’язково в спорті, це і навчання може бути. Але піднялись, перемогли себе і знайшли себе в цьому житті», – каже Вадим Мазніченко.

«Тепер додому поїду, буду вихвалятися усім, що я тут 10 кілометрів пробіг, – каже Вадим Свириденко, який має протез ноги. – Звичайно падав, я ж на протезі. А що, впаду та зразу буду помирати? Ні! Вперед, до кінця. Щоб надихнути інших, щоб не падали, а вставали, бігли далі».

«Це стовідсотково побачать мої батьки. Я дуже хочу, щоб вони мною пишалися, що вони виростили такого сина. Бо я військовий, і я це зробив», – додав ще один український ветеран Павло Степанов.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG