Доступність посилання

ТОП новини

У соцмережах хочуть, щоб Мішель Обама балотувалася у президенти у 2020 році


Мішель Обама
Мішель Обама

Після того, як Гілларі Клінтон зазнала поразки на виборах, інтернет був заповнений реакціями на доволі непередбачений результат. У той час, як багато людей заходили в соціальні медіа, щоб святкувати чи оплакувати результати, дехто почав дивитися вперед на чотири роки, оголошуючи свою підтримку кандидатам, які потенційно могли б балотуватися на найвищий пост країни в 2020 році. У їх числі – Мішель Обама.

Теперішня перша леді стала однією з найпопулярніших політичних діячок у новітній історії протягом перебування її чоловіка в Овальному кабінеті, пише видання Time, тому не дивно, що шанувальники Мішель Обами вже виступають за її повернення в Білий дім.

На хвилину я подумала, що втратила всю свою довіру до Америки, тоді я побачила це, і молюся, щоб це спрацювало #Michelle2020

Він був нашою надією на 2016 рік. Вона буде нашою надією на 2020 рік. Давайте думати про майбутнє. #ElectionNight #Michelle2020

Так, вона може! Мішель може перемогти Трампа #uselection2020 #michelleforpresident #Michelle2020

Однак сам президент Обама нещодавно відкинув таку можливість. Він зазначив у радіоінтерв’ю: «Вона ніколи не буде балотуватися на посаду президента. Вона талановита і надзвичайно розумна людина, як є, і я не міг бути більш гордим за неї, але Мішель не вистачає терпіння або схильності, щоб самій бути кандидатом. І ви можете бути певні, що це правда».

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG