Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 00:53

Чи появиться «хімія» у відносинах Трампа і Путіна? (Огляд преси)


Експерти газети «День» прогнозують наслідки першого телефонного спілкування новообраного президента США та російського лідера. У статті «Чи появиться «хімія» у відносинах Трампа і Путіна?» видання пише, що підстав для паніки поки немає. Телефонна розмова Трампа з Путіним – це протокольна подія. Головний сигнал – тероризм і Сирія, зазначає газета. У той же час, як і раніше, для США залишається невигідним будь-який розмін сирійського врегулювання на підтримку України. Коментарі, які новообраний американський президент уже дав протягом останнього тижня, так само, як і плановані кадрові призначення, не обіцяють Кремлю веселкових перспектив, переконаний експерт газети.

В цьому ж числі «День» нагадує, що з серпня 2015 року в Україні реалізується реформа у сфері юстиції, яка стосується пробації – форми відбуття покарання засуджених, коли вони не утримуються в місцях позбавлення волі, а за місцем проживання виконують громадські роботи. Система застосовується, коли йдеться про легкі злочини. Інститут пробації поширений у США та країнах ЄС, і, за словами міжнародних експертів, така практика знижує рівень злочинності й підвищує безпеку в суспільстві. До того ж, нині українські тюрми переповнені: на 100 тисяч населення припадає 335 засуджених, тоді як в Європі – в середньому 100. Вищий, ніж в Україні, цей показник тільки в Росії. Більше про те, як в Україні впроваджується інститут пробації, газета розповідає в статті «Праця замість відсидки».

Газета «Голос України» розповідає про історичні моменти Другої світової війни, які не сподобаються прихильникам «русского мира». Зокрема про те, як російські козаки служили нацистам у Краснодоні та на Донбасі. І, не зважаючи на це, у сьогоднішній Росії їм ставлять пам’ятники і встановлюють меморіальні дошки.

Україна наклала мораторій на експорт деревини у спосіб, який не відповідає нормам Світової організації торгівлі, переконує газета «Голос України». Експерти видання переконують, що цей мораторій не лише не розв'язав проблеми незаконної вирубки лісу та підтримки деревообробної галузі, а й створив нові загрози лісовому господарству. До того ж, заборона експортувати сосну обійдеться лісгоспам у мільярд гривень щороку, переконує парламентське видання.

16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності, нагадує газета «День». «Толерантність – це внутрішнє ставлення людини до інших, прийняття або ні інакшості, тоді як дискримінація є правопорушенням, що карається законом. І від нетолерантності до дискримінації один маленький крок», – наголошує експерт газети «День».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG