Доступність посилання

ТОП новини
17 квітня 2021, Київ 21:05

Кличко і будинки-привиди («СХЕМИ» | ВИПУСК №110)


Свої чималі статки нинішній столичний голова Віталій Кличко заробив ще за часів боксерської кар’єри. Спортивна гордість України Віталій Кличко у різні часи де тільки не мешкав: дані про його маєтки у Каліфорнії та Німеччині друкували іноземні ЗМІ, його дружина з дітьми і досі проживає за кордоном. Але в електронній декларації столичного мера Кличка ви не знайдете даних про закордонні маєтки чи апартаменти його родини – ані у власності, ані у користуванні. Продав? Заховав? Чи просто забув?

  • Зображення 16x9

    Максим Савчук

    Журналіст-розслідувач телевізійної програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»), ментор проєкту «Схеми в регіонах» (спільний проєкт програми «Схеми: корупція в деталях» та Інституту розвитку регіональної преси).

    Народився у селищі Баришівка на Київщині. Здобув освіту інженера в Національному транспортному університеті та філолога в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова. Працював у бюро журналістських розслідувань «Свідомо», у газеті «Україна молода», у програмі журналістських розслідувань «Знак оклику» на телеканалі ТВі.

    Переможець конкурсу журналістських розслідувань ім. В. Сергієнка (2019 рік).

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG