Доступність посилання

ТОП новини

Різдвяна програма відкрилася у «Софії Київській» (фотогалерея)

Різдвяні свята невпинно наближаються, і ось сьогодні в Національному заповіднику «Софія Київська» відбулося урочисте відкриття святкової програми для дітей – «Чудеса від Святого Миколая». Це є комплекс мистецьких та розважальних заходів, які відбуватимуться у Брамі Заборовського (так називається будинок на території заповідника) з 16 грудня до 19 січня.

На відкритті було запалено арт-ялинку, прикрашену ексклюзивними хенд-мейд виробами, майстрами з різних куточків України, також відбулися відкриття різноманітних різдвяних виставок та святкові заходи для дітей.

Зображення 16x9

Сергій Коровайний

Фотожурналіст, візуальний сторітелер. У 2018 році повернувся в Україну із США, де навчався на магістерській програмі з Visual Storytelling як стипендіат Програми імені Фулбрайта. Працюю з фотографією, відео та технологіями віртуальної реальності. Як фотожурналіст працював із українськими та міжнародними медіа: Financial Times, Society, KyivPost, Радіо Свобода, The Ukrainians, Astana Times. Також співпрацював із ООН, ОБСЄ, DRC/DDG, Американською торговельною палатою в Україні, Британською Радою, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG