Доступність посилання

ТОП новини
25 Червень 2018, Київ 03:28

На сході України вже дванадцятий день триває блокада кількох залізничних сполучень із неконтрольованими територіями Донбасу. На думку експертів газети «Сегодня», наслідки від таких дій можуть бути катастрофічними. У статті «Чим загрожує Україні блокада Донбасу» видання переконує, що можуть постраждати насамперед пересічні українці. А урядовці попереджають – ймовірні віялові відключення світла.

В цьому ж числі газета «Сегодня» нагадує, що в Україні почали виплачувати нові мінімальні зарплати за січень. Влада рапортує про позитивний вплив нової мінімалки на економіку і про зниження безробіття. Але, як переконує видання, ситуація не така вже й оптимістична, бо одні працівники змушені тепер працювати більше, а інших, навпаки, перевели на неповний робочий день, декого ж скоротили, щоб підняти зарплату тим, хто залишився. Докладніше йдеться в статті «Мінімалка по-новому».

Газета «День» стверджує, що криза ідеології, недовіра до влади, відсутність чіткого курсу і програми – все це дезорганізує українське суспільство та створює відповідні умови для реваншу тих сил, які демонстрували організованість і системність. Так звані регіонали, які після Майдану на певний час стали наче ізгоями, досить швидко почали ставати на ноги, змінивши вивіску своєї структури на назву «Опозиційний блок». Про те, що є ідеологічною базою для колишніх, аналізує газета «День».

Газета «Голос України» констатує, що анексований Крим вже третій рік живе за московським часом: ціни зросли втричі, 46 відсотків місцевих підприємств збиткові, шестимільйонний потік туристів спостерігається лише у звітах чиновників. На півострові діють російські закони і звички. Найбільшою проблемою залишається дотримання прав людини. Про те, якими міфами годують мешканців півострова російські пропагандисти, розповідає парламентська газета.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG