Доступність посилання

ТОП новини

П’ять зауважень до процесу обрання верховних суддів («СХЕМИ» | ВИПУСК №122)


П’ять зауважень до процесу обрання верховних суддів

В Україні триває конкурс на обрання суддів нового Верховного суду – найвищого органу країни, за яким лишатиметься останнє слово у будь-якій судовій суперечці. Цього тижня навколо нього розгорівся скандал – конкурс у розпалі, а на сайті досі не оприлюднені досьє кандидатів. Активісти пікетували Вищу кваліфікаційну комісію суддів орган, що проводить відбір. Програма «Схеми», спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший», стежить за перебігом конкурсу до Верховного суду від першого дня. Чи буде відбір прозорим та чесним? Чи потраплять до найвищого судового органу країни лише найчесніші та найпринциповіші люди? Багато залежить від самої процедури відбору. Найцікавіші спостереження про перебіг конкурсу – у нашому матеріалі.

Битва епох: готель-гігант «від Зубика» та садиба Терещенків

Нещодавно мережу сколихнула новина – невідомі хочуть збудувати висотку впритул до історичного будинку колись відомого роду Терещенків.

Програма «Схеми», спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший», з’ясувала, хто взявся за цей проект. Та досвід свідчить, що цього впливового забудовника зазвичай нічого не спиняє.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG