Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 15:50

Компанії Фірташа і Григоришина тримають у заручниках українців (огляд преси)


Український олігарх Дмитро Фірташ (архівне фото)

«Компанії Фірташа і Григоришина тримають у заручниках українців» – у матеріалі під таким заголовком «Газета по-українськи» зазначає, що облгази, якими володіє Дмитро Фірташ, і підконтрольні російському олігарху Костянтину Григоришину, впливають на тарифи для населення й обманом безкоштовно отримують енергоносії. Так, черкаський «Азот» Фірташа не платить за електроенергію з осені 2015 року і до сьогодні. Вони нарощують борги. Уже 3 мільярди гривень. Чому цим не займаються контролюючі органи розповідає «Газета по-українськи».

12 травня виповнюється рік роботи Юрія Луценка на посаді генпрокурора. Його призначення підтримали 264 народні депутати. Ефектнішого прокурора за Луценка не було, але були ефективніші, переконує експерт «Газети по-українськи». Це головна вада його роботи. Луценко вже мав сумний досвід із Міністерством внутрішніх справ. Система виявилася сильнішою за людину, призначену для реформування. Очікування суспільства він не виправдав. Істотно система не змінилася, вкотре виявилася сильніша за реформатора. Ресурс гучних заяв і піару вичерпаний. Потрібен результат, а з цим буде складно. Четвертий день слухань у справі Януковича наочно показав – є речі, де профанація неприпустима й піар шкодить. Юрій Луценко до осені побуде на посаді генпрокурора, вважає експерт. Тоді пророкують позачергові вибори і він повернеться у більш зручний для себе формат публічної політики.

Нещодавно українська парламентська делегація спільно з литовськими депутатами представила у Вашингтоні план підтримки України. Як його сприймають в американській столиці, а також, коли можна очікувати візиту Трампа в Україну і що має робити Україна для того, щоб зацікавити нову американську адміністрацію, розповідає газета «День». Заголовок статті – «Ганна Гопко: Успіх України – це теж частина виконання плану «Як зробити Америку знову великою...».

Газета «Голос України» аналізує шанси українців отримати безкоштовні ліки. Про те, скільки людей може їх отримати, чи вистачить усім і чи можна ними вилікуватися, парламентська газета розповідає в статті «Безплатні ліки: 2,5 гривні на місяць».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG