Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 08:47

Коли в Україні зникнуть російські інтернет-ресурси (огляд преси)


Президент України підписав санкційне рішення РНБО, яке торкнеться багатьох популярних російських інтернет-ресурсів. Під заборону потрапили соцмережі, пошуковик і навіть популярна бухгалтерська програма. Газета «Сегодня» дізналася, коли табу почне діяти і чим може загрожувати заборона цих ресурсів. Експерти видання вважають, що на виконання указу піде кілька тижнів. І остаточно заборона набуде сили, коли з'явиться технічна можливість у спецорганів. Щодо проблем, які можуть виникнути внаслідок заборони, це – деякі затримки зарплат та головний біль із листами. Про інші наслідки, і як їх уникнути, йдеться в статті «Війна з інтернетом: що дасть заборона сайтів».

В цьому ж числі «Сегодня» нагадує, що три роки тому на Донбасі пройшов так званий «референдум», який позначився на долі регіону на наступні роки. За твердженням жителів Донецька, за три роки місто розграбували і розпиляли на металобрухт. Люди вже не вірять новинам від бойовиків і називають «республіку» дірою. Про це газета стверджує в матеріалі «Три роки референдуму: злидні і мрії про світ».

Газета «День» пише, що історія завжди надає політикам можливість винести стратегічні уроки для ідентифікації помилок і уникнення їхнього повторення у майбутньому. Уроки інколи є болючими, неприємними, але від цього їхнє значення не стає меншим. Про уроки перебування Чорноморського флоту Росії на території України йдеться в матеріалі «2017-й мав стати рубіконом».

За часів СРСР історія України зазнала масштабних фальсифікацій, констатує газета «Голос України». Саме тому країні потрібна систематизована та уніфікована фактографічна інформація з історії нації, яка знайшла своє втілення в десятитомній Енциклопедії історії України. У межах цього проекту найближчим часом побачать світ ще три книги. Проте універсальний том енциклопедії, який підсумовує все викладене в десяти книгах, вийде накладом лише 300 примірників. Цього не вистачить навіть для потреб бібліотек країни, наголошує парламентська газета.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG