Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 16:42

Познайомтесь із першим у світі професором гри


Кембриджський університет призначив першого у світі професора гри – Пола Рамчандані. Науковець, який провів останні 15 років на чолі дослідницького відділу у сфері психічного здоров’я дітей і підлітків в Імперському коледжі Лондона (Imperial College London), візьме на себе нову роль на початку 2018 року, повідомляє британське видання The Guardian.

Посада фінансується ґрантом у розмірі 4 мільйонів англійських фунтів стерлінгів (понад 5 мільйонів доларів США – ред) від Фундації «Леґо», благодійної гілки дитячої іграшкової компанії. Мета ґранту – підтримати Центр вивчення гри в галузі освіти, розвитку і навчання (Pedal), інформує видання.

Як професор гри, Рамчандані досліджуватиме, як гра може підтримувати освіту, сприяти емоційному добробутові, а також формувати в дітей навички вирішення проблем, спільної роботи і самоконтролю через викладання на основі гри. Ці підходи спиратимуться на дослідження, які вимірюватимуть грайливість і намагатимуться пояснити процеси, що відбуваються в мозку, пише The Guardian.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG