Доступність посилання

ТОП новини

Трамп відвідає 6 липня Польщу, де планують переконувати його взяти участь у вирішенні конфлікту в Україні


Дональд Трамп, президент США
Дональд Трамп, президент США

6 липня президент США Дональд Трамп прибуде до Польщі. Про це у мережі Twitter повідомила канцелярія польського президента Анджея Дуди.

Інформацію підтвердило Міністерство закордонних справ Польщі.

«Президент Трамп прийняв запрошення президента Республіки Польщі Анджея Дуди приїхати до Польщі з візитом 6 липня», – повідомляє прес-служба відомства.

Про візит американського президента до Польщі йдеться також у заяві Білого дому. У ній сказано, що Трамп приїде до Польщі перед самітом «Групи двадцяти», що відбудеться в німецькому Гамбурзі 7-8 липня.

«Цей візит підтверджує тверду прихильність Америки до одного з наших найближчих європейських союзників і показує пріоритетний напрямок діяльності президентської адміністрації, яка полягає в зміцненні колективної оборони НАТО. Лідери обговорять низку двосторонніх і регіональних питань, поглиблюючи союз, що базується на спільних цінностях та інтересах. Під час свого візиту до Польщі президент Трамп виступить з ключовою промовою та візьме участь в саміті «Тримор’я», щоб показати наші міцні зв'язки з Центральною Європою», – зазначено у заяві Білого дому.

Як заявив міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський значна частина візиту Трампа до Польщі буде присвячена питанням національної безпеки і регіону. В інтерв’ю польському телебаченню «TVN 24» Ващиковський сказав: «Польська сторона спонукатиме американців брати участь у вирішенні конфлікту в Україні».

Саміт держав «Тримор’я» відбудеться в Польщі 6-7 липня. У ньому візьмуть участь президенти 11 країн Центрально-Східної та Південної Європи. Ідея цієї зустрічі полягає у поглибленні співпраці, зокрема військової та енергетичної, держав, що лежать між Балтійським, Чорним та Адріатичним морями.

XS
SM
MD
LG