Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 14:07

Візовий режим із Росією захистить не лише Україну (огляд преси)


Пункт пропуску на українсько-російському кордоні. Чернігівська область (архівне фото)

Україні не варто розглядати безвізовий режим як подарунок, наголошує газета «День». Скоріше таким кроком ЄС віддав свій борг перед Україною, яка боронить його східні кордони. Чи допоможе «безвіз» із Європою реально розпрощатися з Росією? І чи потрібно запроваджувати візи з окупантами? Про це розмірковують експерти видання. Більшість переконані, що Україна має запровадити візи з Росією. Бо це є заходом безпеки вже не лише для України, але і для ЄС. Експерти нагадують, що Україна має більш ніж 400 кілометрів відкритого кордону з Росією. Утім, деякі експерти вважають, що у візовому питанні з Росією треба все зважити – де Україна виграє і де програє. Бо Кремль може сформувати болючу відповідь. Яку саме, йдеться в статті «Відірватись від агресора».

А в статті «Чи можлива єдність християн України?» «День» наголошує, що допоки московське православ’я протиставлятиме себе всьому і всім, нічого доброго очікувати не доводиться. Газета пише, що лише українська церква, єдина зі вселенською, може бути авторитетною і корисною для свого суспільства.

Путіну цікава вся Україна, а не лише Донбас. Головна війна сьогодні відбувається за розум людей, переконує експерт газети «Україна молода». Країні потрібний великий суспільний поступ. Потрібні реформи, які треба було починати у перші півроку, коли до влади було більше довіри. Тому що реформи – це запорука успіху, поступу і неповернення в минуле, наголошує експерт газети.

Шахтарі окупованого Донбасу готуються до масових протестів, стверджує «Газета по-українськи». Видання інформує, що на акції можуть вийти гірники Донецька, Єнакієвого, Макіївки та Горлівки. Протестні настрої пов’язані з припиненням роботи вугільних підприємств після так званої «націоналізації». Шахтарі – в неоплачуваних відпустках. І вирішення проблеми в найближчій перспективі немає, переконує експерт.

Після окупації Криму та війни на Донбасі Україна збирає докази шкоди довкіллю від військової агресії та шукає алгоритм цієї оцінки. Чи відповість Росія за збитки, завдані природі? – аналізують експерти газети «День».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG