Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 08:24

Москва налаштовує поляків проти українських робітників – аналітичний центр CEPA


Фото ілюстративне

Москва намагається налаштувати поляків проти українських робітників. На цьому наполягає вашингтонський аналітичний центр Center for European Policy Analysis (CEPA). Російський ЗМІ Sputnik та інші прокремлівські медіа наполегливо поширюють у Польщі страх перед імміграцією з України, вважають у CEPA.

«Їхня мета: розділити та налаштувати один проти одного громадськість двох країн», – йдеться про діяльність проросійських ЗМІ у Польщі в статті на сайті американського аналітичного центру.

Експерти звертають увагу на те, що інформаційна кампанія посилилась після вступу в дію безвізового режиму туристичних подорожей з України до ЄС.

«Безвіз» не здатний компенсувати інші втрати України від європейської інтеграції; мігранти з України вкрадуть робочі місця поляків; ті ж сили, що стимулювали міграцію з країн Африки, провокують міграцію до Польщі з України – ці та інші тези проштовхують прокремлівські ЗМІ, які працюють у Польщі, йдеться у статті.

«Мета цих пропагандистських зусиль – поєднати терміни «лібералізація візового режиму для українців» та «українізація ринку праці у Польщі». Це шкодить іміджу України, налаштовує країни одна проти одної та сприяє гаслам націоналістичних партій.

У березні 2017-го року польська націоналістична організація «Національно-радикальний табір» організувала антиукраїнські марші. Їхня мета – вповільнити процес інтеграції України до ЄС, зірвати лібералізацію візового режиму та зашкодити позитивному тренду заміщення українцями прогалин на робочому ринку Польщі, які виникли через робочу міграцію самих поляків до Західної Європи.

Влада Польщі дивиться на це, як на благо. Але прокремлівська пропаганда викривляє факти, щоб створити протилежне враження. Негайно необхідна інформаційна кампанія, яка зверне увагу на позитивний вимір української імміграції та пояснить правові обмеження, які захищають ринок праці Польщі від дисбалансу», – йдеться у матеріалі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG