Доступність посилання

ТОП новини
26 Травень 2018, Київ 20:58

На що перетворюється «Майдан» під Верховною Радою та як далеко готові зайти його мешканці, аналізує газета «Україна молода». Видання констатує, що кількість рушіїв дійства під Радою скоротилася до одного екс-керівника Одещини. Хоча речі він говорить і правильні, але «запалюють» вони не багатьох. Чергова революція у наметовому містечку під парламентом уже не народиться, а от перетворитися на театр одного актора «МіхоМайдан» може цілком. Утім, цього не станеться, якщо влада раптом втратить миролюбність та вирішить вдатися до насильницьких дій. Тоді на підтримку Саакашвілі можуть прийти сотні і навіть тисячі вболівальників, попереджає газета у матеріалі «Гарбуз із присмаком «Рошена».

У США набирає обертів «справа Манафорта». Як інформує газета «День», нині Росія й Україна фігурують у багатьох американських ЗМІ. Місцеві експерти й журналісти висувають свої версії щодо ситуації, а політики роблять відповідні заяви. Видання пише, що «справа Манафорта» не завдасть Києву особливої репутаційної шкоди, якщо вдасться переконати американських лідерів думки, що реформи в Україні відбуваються, а Україна часів роботи Манафорта й Україна часів звинувачень проти Манафорта – це дві різні країни. Про те, чи має Київ для цього аргументи, «День» аналізує в статті «Справа Манафорта»: висновки для України».

Вбивство Аміни Окуєвої вимагає від влади та правоохоронців жорстких і термінових кроків з упередження диверсій, наголошує газета «День». Вибухи і стрілянина в тилу поступово стають буденними. Страх небезпеки в одних притуплюється, в інших мотивує до істеричних реакцій. Версія «їх убиває Кремль» своєю очевидністю абсорбує інші версії, які багато хто просто боїться озвучувати назагал, вважають газетярі. Це й породжує чутки, які ні підтвердити, ні спростувати ніхто не береться. Поки що низка резонансних убивств нагадує 1990-і роки, коли хаос у суспільстві приборкувався жорсткими методами спецоперацій. У період нестабільності спецслужби і правоохоронці відновлювали свої позиції через точкові, але системні ліквідації тих, хто становив потенційну загрозу системі в цілому. Нещодавні «розбірки» між колишніми добровольцями, одні з яких стали на бік МВС, а інших прибрали до себе деякі політики, лише доводять, що не все в українському тилу однозначно. На цьому «День» наголошує в статті «Війна чи «розбірки»?».

Безкарність і безчинство, легкість, з якою ворог розстрілює українців в українській столиці, викликають лють в експерта газети «Голос України». Він вважає, що потрібно зробити все можливе для посилення спецслужб і, передусім, профілактики терактів і злочинів, для зміцнення силових структур професіоналами. І в цих питаннях Україна потребує серйозної допомоги західних партнерів, наголошує парламентська газета.

«Окупований і депресивний» – у публікації під таким заголовком газета «День» інформує, що виробництво продукції на душу населення на частині Донбасу, яка нині підконтрольна угрупованням «ДНР»-«ЛНР», за найкращих умов буде удвічі меншим, ніж загалом в Україні. Молодих людей до 20 років там сьогодні приблизно 10%, що вдвічі менше, ніж на решті території України. Натомість людей старших за 60 років приблизно 28%, а це на третину більше, ніж на решті України. Максимально, що може сьогодні виробляти окупована територія – це 10 мільйонів тонн вугілля. Але без ритмічних постачань до Росії видобувати таку кількість неможливо, переконує газета.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG