Газета «День» пише, що поведінку Міхеїла Саакашвілі, при всьому його радикалізмі, важко назвати послідовною. Надто ж журналістам видався безглуздим його заклик до захоплення Жовтневого палацу. Видання зазначає, що люди на цих протестах начебто вимагають логічних і справедливих речей. Антикорупційний суд, політична реформа і, зрештою, закон про імпічмент – це ті речі, які дійсно необхідно здійснити депутатам. Однак, видання запитує, – чому на сцену мітингу виходять і ті, хто мав би реалізовувати ці вимоги в сесійній залі? У країні, що воює, тема захоплення будівель з вибитими шибками, нападом на нацгвардійців може вилитись в небезпечні результати. Чи візьмуть тоді ці політики на себе відповідальність? Ситуація з Жовтневим палацом довела, що українському політикуму вкрай не вистачає відповідальності, наголошує газета у статті «Підкоп» під державність».
«Газета по-українськи» констатує, що в Україні немає механізмів формування лідерів. Енергійні й патріотичні люди не мають доступу до спілкування із громадськістю. Бо засоби масової інформації переважно належать олігархам. Вони вирішують, кого випустити на арену, а кого – ні. Відтак, як стверджує видання, українцям постійно через телебачення підкидають всіляких нікчем, з яких роблять позитивних персонажів. А тих, хто міг би врятувати країну, залишають за бортом. Про можливі наслідки розповідає «Газета по-українськи».
Президент Петро Порошенко продовжує укріплювати вертикаль своєї влади, переконує газета «Україна молода». І це дається взнаки не лише у тому, як він нейтралізує своїх потенційних конкурентів, а й у тому, як поступово переписується законодавство – не без очевидної користі для «гаранта». Один із таких прикладів, як зазначає видання, – перекроєння нещодавно Верховною Радою закону про Нацкомісію з регулювання електроенергетики і комунальних послуг, котрий відкриває перед главою держави нові можливості управління цією структурою в «ручному» режимі. Як саме це відбуватиметься, йдеться в статті «Пєтя» і Вовк».
Газета «Голос України» попереджає, що невдовзі лідер нафтодобувної галузі країни «Укрнафта» не зможе продавати добуту сировину. Причина – застарілі та квазіринкові механізми державних нафтових аукціонів, через які компанія має продавати власну нафту. Кілька останніх аукціонів зірвались через відсутність покупців – стартова ціна виявилась зависокою, порівняно навіть зі світовими. Чому так відбувається, аналізує парламентська газета.