Доступність посилання

ТОП новини
18 Липень 2018, Київ 14:42

Кремль активізував бойові дії на Донбасі, щоб зірвати український сценарій введення миротворців ООН, стверджує газета «Україна молода». Видання пише, що виведення російських офіцерів зі складу Спільного центру з контролю припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін свідчить про відсутність у Москви бажання виконувати мирні домовленості з урегулювання конфлікту на Донбасі. Паралельно з цим окупанти активізують бойові дії й тим самим намагаються поставити Україну і весь західний світ у ситуацію, де саме держава-агресор спробує нав’язувати свої правила з введення миротворчої місії на територію Донецька та Луганська. Докладніше йдеться в матеріалі «Вибрики окупанта».

Про те, що може означати рішення Кремля відкликати своїх військових зі складу Спільного центру з контролю припинення вогню, аналізує газета «День». Експерт видання переконаний, що це своєрідний шантаж, намагання вивести Київ на прямі переговори з бойовиками ОРДЛО.

Заключний у цьому році пленарний тиждень Верховної Ради, вочевидь, знову буде малопродуктивним, прогнозує газета «Україна молода». Причина – багато депутатів вже вирушили на відпочинок за кордон. Хоча заплановано було чимало важливих рішень. Зокрема, розглянути блок питань паливно-енергетичного комплексу, відкликати законопроект про створення антикорупційного суду, а також закріпити на законодавчому рівні рішення про захист дітей від сексуальної експлуатації. Видання прогнозує, що парламентарії навряд чи встигнуть розглянути в цьому році і законопроект про реінтеграцію Донбасу, ініційований Петром Порошенком. Крім того, депутати не встигнуть розставити крапки над «і» й у низцi кадрових питань. Ідеться про оновлення складу ЦВК, призначення голови Нацбанку, голови Рахункової палати і омбудсмена. Докладніше з продуктивністю депутатів газета знайомить у статті «Закон у сумці, а курорт на думці».

Газета «Голос України» зазначає, що вже три роки поспіль у районі проведення АТО пліч-о-пліч із військовими медиками працюють медики-добровольці Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Пирогова. За цей час через їхні руки пройшли близько 20 тисяч пацієнтів. Про їхню роботу докладніше розповідає парламентська газета.

В цьому ж числі «Голос України» констатує, що десятки пам’яток археології Луганщини сьогодні опинилися під загрозою знищення через бойові дії. Науковці сподіваються, що співробітництво з військово-цивільними адміністраціями зменшить ризик загибелі унікальних археологічних об’єктів. Й дозволить провести інвентаризацію їх, скласти інтерактивну карту та електронний реєстр культурно-археологічної спадщини.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG