Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 11:34

Конгрес США розглядатиме законопроект щодо України


«Добре, що керівництво Республіканської партії в Палаті представників погодилось внести до порядку денного голосування щодо мого законопроекту, що має підтримку в обох партіях і допоможе Україні захистити свою кібербезпеку від російської агресії» – так привітав конгресмен Брендан Бойл включення до порядку денного Конгресу законопроекту про зміцнення співпраці між Україною та США у сфері кібербезпеки.

Він пожартував: «Очевидно, що мій законопроект стане найбільшою новиною в Філадельфії цього тижня». Через приголомшливий виграш філадельфійської команди в суперкубку з американського футболу цими вихідними основна увага там, найімовірніше, буде прикута саме до спортивних подій.

Конгресмен Бойл вніс до Конгресу законопроект про співпрацю з Україною у сфері кібербезпеки минулого року, і тільки тепер його було включено до порядку денного Конгресу. «Цей законопроект зміцнить співпрацю в кіберсфері з нашим близьким союзником Україною, яка була ціллю кібернападів Росії», – прокоментував конгресмен Бойл.

Для того, щоб набути сили закону, законопроект має бути затверджено Палатою представників, Сенатом та підписано президентом США.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG