Доступність посилання

ТОП новини
25 Квітень 2019, Київ 22:41

Чому українські олігархи судяться в Лондоні? (Огляд преси)


Газета «День» у статті «Чому українські олігархи судяться в Лондоні?» пояснює це кількома причинами. По-перше, існує стереотип, що британська судова система найдоброзичливіше ставиться до бізнесу, інвестиційних суперечок. По-друге, вона має репутацію об’єктивної і менш упередженої, на відміну від судових систем інших країн. Конкретніше про тих, хто з олігархів надає перевагу лондонському правосуддю, розповідає «День».

Шостого лютого світ відзначив Міжнародний день безпеки в інтернеті. Про останні напрацювання у сфері інтернет-безпеки й правила поведінки у світовій мережі розповідає газета «День». Видання наголошує, що саме користувач залишається найуразливішим місцем усіх технологій та пристроїв. Адже саме він надає хакерові доступ до свої особистих даних, відповідаючи на е-мейли з повідомленнями про супервиграш чи клікнувши на посилання з дивною адресою і звабливим заголовком. У такий спосіб зловмисники щодня крадуть персональні дані в сотень українців. Іноді навіть найобережніші користувачі можуть бути атаковані через фішингові шахрайства. Докладніше про них ідеться в матеріалі «Користувачі і дані».

Російські окупанти розширюють зони свого перебування, внаслідок чого порушують права громадян на вільне пересування, стверджує газета «Україна молода». Видання пише, що зараз найманці на Донбасі через страх збільшують навколо своїх підрозділів межі зон, заборонених для перебування цивільних. Заголовок статті статті: «Горить земля під ногами».

У цьому ж числі «Україна молода» висловлює занепокоєння рішенням Мінінформполітики щедро профінансувати створення російськомовних видань на Донбасі. Чому російською? – обурюються газетярі. Чи варто видавати «бойовий листок» російською мовою аж за такі гроші в країні, що воює? Часопис переконує, що однозначно можна робити видання за значно меншу суму. І краще було б, якби це був конкурс проектів циклу статей у тих газетах, які вже існують. Чи не стане цей «бойовий листок» російською мовою частково передвиборчою агіткою чинної влади? Точно «з’їсть» багато грошей і буде подразником та провокацією для тих, хто на сході воює за Україну. Інші питання й прогнози газета пропонує в публікації «Язик до миру доведе?»

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG