Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 12:30

Саакашвілі видворили з України: хроніка

«Міхеїла Саакашвілі затримали в ресторані «Сулугуні» – Сакварелідзе


Коротко про головне

12 лютого біля 15:00 у ресторані в центрі Києва затримали екс-президента Грузії, колишнього голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі.Адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький заявив, що його підзахисний був затриманий невідомими людьми в військовій формі.

Також Чорнолуцький заявив, що Саакашвілі мав законні підстави для перебування на території України. Приблизно о 17:30 Державна прикордонна служба України заявила, що лідера «Руху нових сил» повернули до країни, звідки він «прибув, порушуючи українське законодавство».

Згодом польські прикордонники підтвердили цю інформацію, заявивши що Саакашвілі «прийняли на території Польщі». Підставою для ухвалення рішення вони назвали заяву про реадмісію, яку подала ДПСУ.

Соратник опозиціонера Давид Сакварелідзе заявив, що Саакашвілі знаходиться в Варшаві і закликав прибічників «Руху нових сил» зібратися біля Адміністрації президента України.

На цій ноті ми завершуємо наш живий блог. Але це не означає, що ми припиняємо слідкувати за ситуацією навколо Саакашвілі.

Читайте нас у соцмережах твіттер та фейсбук, аби завжди бути в курсі.

Будьте з нами!

І ще трохи жартів із соцмереж:

Пов'язати головну події попереднього тижня із головногою (поки) подією цього тижня:

Як повідомляє прес-служба Державної міграційної служби України, польська сторона на запит ДМСУ надала згоду на реадмісію Саакашвілі.

«Ураховуючи те, що рішенням територіального органу міграційної служби було негативно розглянуто заяву Саакашвілі про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, яке було визнано законним у судовому порядку, зазначена особа втратила законні підстави для подальшого перебування на території України», – додають у відомстві.

БІЛЬШЕ

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
Loading...
XS
SM
MD
LG