Україна знову без нагород на Олімпійських іграх? Живий блог

Найважливіші події шостого офіційного дня змагань, олімпійські залаштунки та останні новини

У Пхьончхані тривають XXІІІ зимові Олімпійські ігри. У шостий день офіційних змагань збірна України боротиметься у скелетоні, гірськолижному спорті, лижних гонках, біатлоні та санному спорті. Загалом на Олімпіаді-2018 під синьо-жовтим прапором виступають 33 спортсмени, проте за цей час жодний з них не зміг здобути нагороду. Крім того, найкращий результат збірної України у Пхьончхані – це 14 місце біатлоністки Віти Семеренко у спринтерській гонці. Чи зможе Україна сьогодні припинити низку невдач та нарешті вибороти нагороду?

Українські спортсмени знову без нагород. Цього разу ми не змогли вибороти перемогу в індивідуальній гонці серед жінок. Найкращий результат серед українок продемонструвала Юлія Джима - 44 хвилини 33.9 секунди. І це 20-е місце.

Валентина Семеренко фінішувала 25-ю, її сестра Віта - 63-а. Анастасія Меркушина фінішувала 70-ю.

Золоту нагороду неочікувано здобула Ганна Еберг з Швеції. Другою стала словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна. Бронзову медаль виборола німкеня Лаура Дальмаєр.

Валентина Семеренко фінішувала. Її результат 44 хвилини 53.9 секунди. І це 19-й результат.

Юлія Джима зараз 15-а. Вона завершила гонку з часом 44 хвилини 33.9 секунди

Юлія Джима стріляє точно. І це 15-е місце. Загалом у Джимі 2 помилки на вогневих рубежах. Але українка ще може додати на фініші.

Валентина Семеренко зараз 12-а.

Валентина Семеренко на четвертому вогневому рубежі відпрацьовує 4 з 5. І теоретично Україна без нагороди, адже це штрафна хвилина для нашої біатлоністки.

Анастасія Меркушина фінішувала з результатом 48:42.0. І це 20 час з 21 спортсменки, які вже перетнули фінішну пряму

Відкриття цієї гонки шведка Ханна Еберг, яка закрила всі мішені і йде на медаль! І вона фінішує з кращим результатом, ніж Анастасія Кузьміна. На 25 секунд випереджає!

Віта Семеренко тричі помиляється, а це означає, що три хвилини додається до її часу.

Анастасія Меркушина 6 разів промахнулася за сьогоднішню гонку.

Валентина Семеренко вибиває 15 з 15. І зараз вона 7-ма. Проте у неї є ще один вогневий рубіж. Чекаємо!

Фінішувала словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна. Її результат 41 хвилина 31.9 секунди. Хто зможе покращити цей час?

Юлія Джима точно стріляє на другому вогневому рубежі

З якими результатами фінішують українські біатлоністки?

Залишайте свої прогнози на сторінці Радіо Свобода у фейсбуці.

Віта Семеренко після першого вогневого рубежу 9-та. Вона відстрілялася без промахів.

Валентина Семеренко стріляє чисто. І тепер вона шоста, програє 36 секунд лідерам гонки

Юлія Джима припускається одного промаху.

Тричі помиляється на вогневому рубежі Анастасія Меркушина. І це поки що 17 показник.

Валентина Семеренко закриває всі мішені. Вона відстає на 37 секунд від лідера

Стартувала Юлія Джима під 56-м номером. І це її перший вихід на Олімпійських іграх у Пхьончхані

Анастасія Меркушина другий вогневий рубіж знову завершує з промахом. Вона відстає від лідера Анастасії Кузьміної на 2 хвилини 14 секунд. І це 12-й результат.

Валентина Семеренко

Стартує Валентина Семеренко. Сподіваємось побачити таку ж світлину, але із золотом Олімпійських ігор - 2018.

Анастасія Меркушина на другому колі. У неї 13 результат. Програє понад 2 хвилини лідерці Анастасії Кузьміній

Анастасія Меркушина припускається однієї помилки на вогневому рубежу. Зараз у українки 10-й результат

Анастасія Меркушина зараз показує 8-й результат. Чекаємо на перший вогневий рубіж.