Доступність посилання

ТОП новини

Трамп знову не прийшов на прийом до кореспондентів Білого дому


Президент США Дональд Трамп
Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп третій рік поспіль ігнорує традиційну вечерю Асоціації кореспондентів Білого дому. Як повідомляє «Франс-Прес», відмовилася взяти участь у цьому прийомі й ціла низка представників адміністрації Трампа. Замість спілкування з журналістами президент виступив на мітингу своїх прихильників у місті Грін-Бей у штаті Вісконсин. Там Трамп знову назвав ЗМІ «ворогами народу» і «шахраями».

Глава Асоціації кореспондентів Білого дому Олів'є Нокс у відповідь заявив, що такі вирази, як «фейкові новини» і «вороги народу», – це не привід для насмішок. Нокс закликав відмовитися від політично мотивованих нападок на журналістів, робота яких, як він висловився, в тому, щоб «притягати до відповідальності» представників влади.

Присутність на вечері Асоціації кореспондентів Білого дому не є обов'язковим для президента США. Однак ця традиція дотримується з 1921 року. До Трампа останнім, хто не прибув на зустріч з пресою, був Рональд Рейган. У 1981 році незадовго до вечері він пережив замах і відновлювався від кульового поранення.

XS
SM
MD
LG