Доступність посилання

ТОП новини

Янукович: порушення справи проти Кучми природне


Справа проти колишнього Президента України Леоніда Кучми – це намір завершити процес у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе і поставити в ній усі крапки, заявляє Президент Віктор Янукович.

«Усе це цілком природно... і необхідно отримати відповіді на всі питання, які в часі дуже розтягнуті, тобто більше ніж десять років. Чутки навколо того, що цей процес перетворюється на сучасний політичний процес, – це, я скажу, лише чутки», – заявив глава Української держави сьогодні в Сінгапурі.

Янукович погодився з тим, що порушення справи стосовно Леоніда Кучми «неприємне» для колишнього Президента. «Йому, як то кажуть, ніхто не позаздрить, але необхідно колись закінчувати, врешті-решт, і вистачить спати на снодійних пігулках, потрібно колись жити вже, дати відповідь на це питання», – сказав Президент.

Водночас, за його словами, відповіді на всі питання в справі про вбивство Гонгадзе може дати лише суд. «Ми переконані, що в правовій державі, яку ми будуємо, ніхто не має права кого-небудь звинувачувати, доки не відбудеться суд, або кого-небудь засуджувати», – наголосив Янукович.

У зв’язку з цим глава держави порадив «набратися терпіння і культури для того, щоб не робити сенсацій». «Є певна процедура, яку необхідно пройти», – резюмував Янукович.

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти Кучми 21 березня. За словами першого заступника Генпрокурора Рената Кузьміна, екс-президента підозрюють у перевищенні влади, наданні незаконних розпоряджень керівництву МВС, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.
XS
SM
MD
LG