Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: 150 українців вирішили залишити Лівію


На сьогодні встановлений зв’язок із 700 громадянами України в Лівії, з яких близько 150 висловили бажання залишити територію цієї країни. Про це повідомив речник МЗС України Олександр Дикусаров.

За його словами, з цих 150 українців 35 громадян звернулися з проханням забезпечити їхню термінову евакуацію. Вони прибули до Тріполі, були розміщені у готелі за рахунок Української держави, і 30 березня українське посольство забезпечить їхній переїзд до Тунісу. Зокрема, орендували автобус, який буде супроводжуватися автомобілем лівійської поліції.

Громадяни України отримають візи у посольстві Тунісу в Тріполі або на кордоні. У Тунісі їх зустрінуть українські дипломати, які працюють у цій країні, та відправлять до України.

Речник МЗС також уточнив, що міністерство має детальну інформацію про місце перебування 700 громадянами України у Лівії. Вони перебувають у більш ніж 40 лівійських містах.

Дикусаров також повідомив, що великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський», який відбув до Лівії для евакуації українських громадян, зараз перебуває у нейтральних водах на відстані 100 морських миль від Тріполі біля берегів Тунісу. Зараз опрацьовується питання його безпечного заходу до портів Лівії.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG