Доступність посилання

ТОП новини

Мельниченко: очні ставки будуть не лише з Кучмою


Колишній офіцер Управління державної охорони України Микола Мельниченко заявляє, що Генеральна прокуратура планує організувати очні ставки між ним і деякими посадовцями, окрім екс-президента Леоніда Кучми.

«Сьогодні очікується, що мене додатково допитають за кількома епізодами, будуть уточнення, оскільки прокуратура дуже ретельно готується, зокрема, до очних ставок не лише з Леонідом Даниловичем, а й з іншими високими посадовцями, які обіймали або обіймають посади в Україні», – повідомив Мельниченко перед черговим відвідуванням Головного слідчого управління Генеральної прокуратури.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи його допитуватимуть у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, Мельниченко висловив сподівання, що це буде не справа про вбивство Гонгадзе, а «справа проти Кучми». Крім того, екс-майор нагадав, що Генпрокуратура запланувала на понеділок, 4 квітня, о 10:00 проведення очної ставки між ним та Кучмою.

Призначена на середу, 30 березня, очна ставка Мельниченка та Кучми вкотре не відбулася, оскільки Генпрокуратура дала адвокатові екс-президента Ігорю Фоміну відвід від справи, і Кучма був змушений шукати іншого захисника, який має спочатку ознайомитися зі справою перш.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG