Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 18:21

Уряд затвердив мирову угоду з Vanco


Кабінет Міністрів України затвердив мирову угоду з компанією Vanco Prykerchenska Ltd., повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович.

«Уже затверджено... на минулому чи позаминулому засіданні», – заявив міністр.

За його словами, мирова угода також має бути затверджена Арбітражним судом Торговельної палати Стокгольма (Швеція), але при цьому повідомив, що уряд поки що не направляв угоду в арбітраж.

У 2006 році Vanсo International Ltd. виграла перший відкритий конкурс і уклала з Кабінетом Міністрів України в жовтні наступного року Угоду про розподіл продукції, яку видобуватимуть в межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря.

У травні 2008 року Кабмін України постановив в односторонньому порядку вийти з угоди про розподіл продукції з Vanco. За місяць до цього Міністерство охорони довкілля доручило анулювати ліцензію компанії на користування надрами шельфу Чорного моря.

Vanco зі свого боку розпочала міжнародну арбітражну процедуру проти уряду України. У липні цього року держава Україна і компанія Vanco Prуckerchenska призупинили арбітражний процес у Стокгольмському арбітражному суді й почали переговори, метою яких було мирне врегулювання спору щодо Угоди про розподіл продукції.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG