Доступність посилання

ТОП новини

У Донецьку закривають три школи


Депутати Донецької міської ради, незважаючи на протести батьків, ухвалили рішення про закриття трьох загальноосвітніх шкіл номер 111, 121 і 154. Таке рішення ухвалили сьогодні на сесії міськради.

За кожною із трьох шкіл депутати більшістю голосів ухвалили рішення про закриття. «Проти» із 71 депутата було лише двоє.

З питання про закриття шкіл виступив заступник Донецького міського голови Валентин Лактіонов. Головним аргументом для закриття шкіл у Донецьку він назвав нинішню демографічну ситуацію і недостатню наповнюваність цих навчальних закладів.

Коментуючи рішення сесії про закриття шкіл, мер Донецька Олександр Лук’янченко заявив, що воно було зваженим. «Ми вислухали думки всіх сторін, не ухвалювали рішення поспіхом... і на сьогоднішній день сесія ухвалила це однозначне рішення», – сказав мер.

Водночас батьки, які пікетували з плакатами будівлю міськради, з обуренням зустріли ухвалене рішення сесії. Вони заявили про свою готовність йти до прокуратури і судів, щоб відстояти право на свободу вибору навчального закладу для своїх дітей.

У Донецькій області в 2011 році планується закриття 26 загальноосвітніх шкіл. За інформацією прес-служби Донецької облдержадміністрації, закриття навчальних закладів відбуватиметься згідно з розробленою «Регіональною дорожньою картою з оптимізації мережі бюджетних установ і витрат місцевих бюджетів на їх утримання».
XS
SM
MD
LG