Доступність посилання

ТОП новини

Заступник генерального прокурора України Олексій БАГАНЕЦЬ має намір звернутися з клопотанням перед генпрокурором про підготовку подання на суддю Печерського районного суду Києва Миколи ЗАМКОВЕНКА до к


Заступник генерального прокурора України Олексій БАГАНЕЦЬ має намір звернутися з клопотанням перед генпрокурором про підготовку подання на суддю Печерського районного суду Києва Миколи ЗАМКОВЕНКА до кваліфікаційної суддівської комісії для притягнення його до дисциплінарної відповідальності. Про це О.БАГАНЕЦЬ повідомив в інтерв'ю газеті «Сегодня» (Київ)

О.БАГАНЕЦЬ вважає, що М.ЗАМКОВЕНКО допустив численні порушення під час розгляду судових позовів на останні рішення Генеральної прокуратури у справах про визнання потерпілими родичів Георгія ГОНГАДЗЕ Мирослави і Лесі ГОНГАДЗЕ.

«Я звернувся до Київського міськсуду з мотивованою касаційною скаргою, в якій просив скасувати незаконне рішення Печерського райсуду (за позовом про визнання потерпілими родичів Г.ГОНГАДЗЕ). Досі Печерський суд з цим рішенням так і не ознайомився, і, більш того, мою скаргу разом з матеріалами справи в міськсуд не направив», - стверджує О.БАГАНЕЦЬ.

Він вважає, що в той момент не було підстав для визнання дружини і матері Г.ГОНГАДЗЕ потерпілими. О.БАГАНЕЦЬ також вважає, що немає підстав для допуску потерпілих до матеріалів справи про вбивство Г.ГОНГАДЗЕ до завершення попереднього .

Кримінально-процесуальний кодекс свідчить, що потерпілий і його представник можуть знайомитися з матеріалами справи тільки після завершення попереднього слідства, яке ще триває, сказав заступник генпрокурора.
XS
SM
MD
LG