Доступність посилання

ТОП новини

Економічні новини


Економічні новини

Київ, 6 квітня 2001 - Прем'єр-міністр України Віктор Ющенко повідомив, що президент Леонід Кучма позитивно оцінює останній узгоджений варіант проекту політичної угоди між парламентською більшістю і урядом України. "Я спілкувався з Леонідом Даниловичем з приводу цієї угоди, і він її оцінює як угоду, навколо якої можуть бути формалізовані відносини між більшістю і урядом", - сказав прем'єр. Глава уряду також висловив сподівання, що за підсумками перереєстрації парламентської більшості вдасться підписати політичну угоду між Кабінетом міністрів і цією більшістю. “Головним у процесі нинішньої перереєстрації більшості у парламенті має стати те, щоб після завершення процедури вона не стала меншістю”, - заявив журналістам прем'єр-міністр. За словами Ющенка, він занепокоєний тим, що в зв'язку з цим вона може втратити статус більшості як такої. Водночас В.Ющенко висловив упевненість, що "в рамках сьогоднішнього парламенту шукати іншу конфігурацію більшості теоретично безплідно".

Президент України Леоніда Кучма відзначає необхідність максимально завершити відновлювальні роботи в потерпілих від повені районах Закарпатської області в нинішньому році. Про це він заявив під час зустрічі з міністром з надзвичайних ситуацій України Василем Дурдинцем, главами Закарпатської обласної держадміністрації і облради Віктором Балогою та Іваном Іванчем. Вони поінформували главу держави про виконання його доручення щодо ліквідації наслідків повені в Закарпатській області. Йшлося, зокрема, про перебіг відновних робіт, їх фінансування розв'язання питань, пов'язаних із відселенням потерпілих, відшкодування їм збитків від стихійного лиха, забезпечення харчуванням і житлом. Під час зустрічі відзначалася також важлива роль низки міжнародних організацій, регіонів України в наданні гуманітарної і шефської допомоги Закарпаттю.

Уряд України ухвалить рішення про скорочення протягом 2001 року до 50 тис. працівників бюджетної галузі Як повідомив журналістам перший віце-прем'єр Єхануров, відповідний проект постанови ухвалив урядовий комітет економічного розвитку. За словами Юрія Єханурова, передбачається скоротити 29,5 тис. працівників, що фінансуються з місцевих бюджетів і 12,5 тис. - що фінансуються з центрального бюджету.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG