Доступність посилання

ТОП новини

11-го квітня до Варшави прибула велика урядова делегація з України, яка веде мову про норвезький газ і остаточне завершення нафтопроводу Одеса-Броди-Плотськ


11-го квітня до Варшави прибула велика урядова делегація з України, яка веде мову про норвезький газ і остаточне завершення нафтопроводу Одеса-Броди-Плотськ

Варшава, 11 квітня 2001 - Офіційно Україна наче не проявляла досі особливої зацікавленості норвезьким газом. Принаймні, так виглядало з польського кута бачення, хоча поляки не раз ініціювали розмову на цю темуз українськими урядовцями навіть на рівні прем’єр-міністрів.

Сьогодні стало відомо, що Українська Національна акціонерна копманія «Нафтогазґ», яку, до речі, очолює перший заступник міністра енергетики України Копилов, останнім часом опрацювала пропозиції щодо транспортування в Україну норвезького газу. Як повідомили близькі до оточення міністерства енергетики джерела, до Варшави Копилов привіз уже конкретне бачення перспективи транспортування в Україну норвезького газу.

12 квітня вже буде відомо, які саме плани щодо норвезького газу має Київ, і зокрема, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз» України. Але вже те, що делегація прибула на переговори до Варшави в дуже поважному складі (приїхав заступник голови Укрнафтогазу Михайло Деркач, генеральний директор нафтопроводу Дружба Любомир Вуняк, а також група фахівців з проблем транспортування газу) свідчить про те, що давні нереалізовані плани щодо транспортування в Україну норвезького газу можуть посунутися вперед. Поляки були б навіть зацікавлені у тому, аби Україна, можливо, взяла участь у будівництві газопроводу з Норвегії в Польщу.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG