Доступність посилання

ТОП новини
09 травня 2021, Київ 08:01

Економічні новини


Економічні новини

Київ, 13 квітня 2001 - Головні орієнтири, намічені урядом у 2000 році з якісних і кількісних показників, виконавчою владою виконані. Про це заявив прем'єр-міністр України Віктор Ющенко на зустрічі з главами облдержадміністрацій, присвяченій питанням виконання програми уряду "Реформи заради добробуту". За його словами, завданням уряду під час звіту в парламенті 17 квітня буде "вихід" на оцінку і розуміння процесів, реалізованих урядом у 2000 році. Важливо зробити акценти, які б давали чіткі орієнтири в діяльності виконавчої влади. "Тут позиція уряду буде прозорою і відкритою", - наголосив прем'єр. Ющенко висловив сподівання, що здобуті досягнення в 2000 році триватимуть і надалі.

Президент України позитивно оцінює результати переговорів у Москві і вважає, що за їх підсумками "знайдено розуміння". "Може не отримали те, що хотіли, але поїздка нормальна", - сказав Президент. Він повідомив, що мав телефонну розмову з російським прем'єром М.Касьяновим. За словами Леоніда Кучми, "компроміс, у принципі, знайдений і треба працювати, розробляючи механізм, котрий дозволить мати абсолютно нормальний вигляд на російському ринку труб". Л.Кучма зауважив, що проти України "ведеться багато демпінгових розслідувань, і вони не зовсім коректні". Але це, в більшості, засвідчує, що “ми зовсім не вміємо працювати на зовнішніх ринках". За словами Л.Кучми, структури, які відповідають за це, "мають працювати наперед, а не наздоганяти".

Комітет Верховної Ради з питань економічної політики, управління народним господарством, власністю й інвестиціями рекомендуватиме парламенту визнати роботу Кабміну у 2000 році незадовільною. Водночас, заявляють у Комітеті, це не може автоматично викликати розгляд питання про відставку уряду Ющенка.

Світовий банк реконструкції і розвитку поки не буде розглядати виділення Україні першого траншу в розмірі 250 млн. доларів у рамках Програмної системної позики. У банку вважають, що Кабмін не виконав усіх необхідних для одержання кредиту умов. У банку також не приховують, що хочуть дочекатися і результатів звіту уряду у Верховній Раді.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG