Доступність посилання

ТОП новини

Учора у Варшаві на прес-конференції виступила дружина загиблого журналіста Гонгадзе Мирослава


Учора у Варшаві на прес-конференції виступила дружина загиблого журналіста Гонгадзе Мирослава

Вона вимагає від української влади закінчення слідства стосовно зникнення свого чоловіка.

Мирослава Гонгадзе сказала, що до закінчення слідства вона буде вважати відповідальним за смерть чоловіка президента Кучму та його оточення.

"Доки немає ніякого ефективного слідства, відповідь може бути єдина - винні президентські кола і сам президент", процитувало Мирославу Гонгадзе агентство "Рейтер".

Мирослава Гонгадзе, якій минулого тижня було надано політичний притулок у Сполучених Штатах, емігрувала через побоювання стосовно своєї безпеки і безпеки двох своїх дітей після викрадення і вбивства її чоловіка минулого вересня.

Вона також висловилася на підтримку українського прем'єр-міністра Віктора Ющенка, якому загрожує вотум недовіри у парламенті.

"Я сподіваюся, що прем'єр утримається. Якщо цього не відбудеться, я не хочу знову жити в Україні", - відповідаючи на питання журналістів, сказала Мирослава Гонгадзе.

Вона додала, що ще не вирішила, чи житиме в Сполучених Штатах, але боїться повертатися додому. "Я боюся щодня. Але моя проблема стала проблемою всього суспільства. Я не почуваюся вільною, особливо це стосується моїх дітей. Але я все ще маю зворотній квиток в Україну", - сказала Мирослава Гонгадзе.
XS
SM
MD
LG