Доступність посилання

ТОП новини

Міністр внутрішніх справ України Юрій Смирнов заявляє, що розслідування справи про зникнення журналіста Георгія Ґонґадзе зайшло в глухий кут


Міністр внутрішніх справ України Юрій Смирнов заявляє, що розслідування справи про зникнення журналіста Георгія Ґонґадзе зайшло в глухий кут

Сьогодні на прес-конференції у Києві він наголосив, що така ситуація "комусь вигідна".

"Якби всі хотіли з цього глухого кута вийти, то, на мою думку, ми б давно вийшли. Мені здається, що комусь із цього глухого кута не хочеться виходити, бо він вкрай цікавий, і в цьому глухому куті можна дуже серйозно мутити воду", - сказав міністр.

За його словами, справа зайшла у безвихідь, головним чином, через те, що досі остаточно не відомо, чиє ж тіло виявлено під Таращею. Ю.Смирнов пояснив, що злочин легше розкривати, коли твердо впевнений, хто убитий.

При цьому він наголосив, що остаточно визначитися з тим, чиє це тіло, повинні відповідні фахівці, передусім, біологи.

Як повідомлялося, 16 вересня 2000 року Г. Ґонґадзе зник дорогою додому. У листопаді того ж року в Таращанському районі Київської області було виявлено обезголовлене тіло, яке, як припускалося, могло належати зниклому журналістові. Була проведена експертиза тіла, яка показала, що тіло належить Г. Ґонґадзе з імовірністю в 99,9% . Однак, згідно з даними іншої експертизи, проведеної в Німеччині, таращанське тіло не є тілом журналіста.
XS
SM
MD
LG