Доступність посилання

ТОП новини

Надання політичного притулку в США майору Миколі Мельниченку і дружині зниклого журналіста Георгія Ґонґадзе Мирославі значно ускладнило слідство у "справі Ґонґадзе"


Надання політичного притулку в США майору Миколі Мельниченку і дружині зниклого журналіста Георгія Ґонґадзе Мирославі значно ускладнило слідство у "справі Ґонґадзе", зазначає глава тимчасової слідчої комісії Верховної Ради Олександр Лавринович

Надання їм політичного притулку "віддаляє нас від відповіді на важливі питання: що сталося з Г. Ґонґадзе, хто до цього причетний, які мотиви, хто брав у цьому участь і яким чином його доля поєдналася з політичним скандалом в Україні", сказав О.Лавринович в інтерв'ю журналістам в середу, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

Депутат зазначив, що тепер комісії буде неможливо поставити питання безпосередньо М.Мельниченкові або М.Ґонґадзе.

Крім цього, зазначив він, буде, очевидно, досить складно, якщо взагалі можливо, отримати інформацію від відповідних структур США. Тому, сказав О.Лавринович, навряд чи можливо з'ясувати причини і обставини надання їм політичного притулку.

Відповідаючи на запитання журналістів, глава комісії сказав, що йому складно говорити про те, чим керувалися відповідні служби США в прийнятті такого рішення. Разом з тим, висловив думку він, той факт, що ці два прізвища "поставлені разом", дає підстави для різних версій і здогадок.
XS
SM
MD
LG