Доступність посилання

ТОП новини

У Пекіні завершився другий раунд переговорів між Сполученими Штатами Америки та Китаєм, спрямованих на врегулювання суперечки стосовно американського патрульного літака


У Пекіні завершився другий раунд переговорів між Сполученими Штатами Америки та Китаєм, спрямованих на врегулювання суперечки стосовно американського патрульного літака, який 1-го квітня здійснив вимушену посадку на острові Хайнань

За словами глави американської делегації Пітера Верги, зустріч була “досить продуктивною”. Ніяких подробиць він, проте, не повідомив.

Учора американські офіційні особи повідомляли, що посол Джозеф Прюер збирався повідомити китайську сторону про те, що Сполучені Штати відмовляються брати участь у другому раунді переговорів до тих пір, поки КНР не погодиться обговорити питання повернення американського літака. Пізніше стало відомо, що Пекін погодився на обговорення проблеми.

Американський літак-розвідник здійснив посадку на території КНР після зіткнення 1-го квітня з китайським винищувачем у міжнародному повітряному просторі.
XS
SM
MD
LG