Доступність посилання

ТОП новини

Нинішнє місцезнаходження Володимира Гусинського, у відношенні якого Генпрокуратура Росії висунула нове звинувачення, невідоме


Нинішнє місцезнаходження Володимира Гусинського, у відношенні якого Генпрокуратура Росії висунула нове звинувачення, невідоме

У його віллі Сотогранде на прохання повідомити про місцезнаходження медіа-магната відповідають, що його "немає вдома".

Про те, що Гусинскому висунуто нове звинувачення у відмиванні коштів, добутих злочинним шляхом, повідомив у понеділок у Москві представник російської Генпрокуратури. За його словами, повідомлення про це надіслане в Інтерпол.

Учора ж вища судова інстанція Іспанії підтвердила своє колишнє рішення відмовити Росії у видачі Гусинського.

Раніше Гусинський заявив, що в Іспанії він почувається незатишно і непевно, відтак планує у вівторок полетіти в Ізраїль. Запобіжні заходи у відношенні медіа-магната були припинені до кінця дня в суботу.

Однак, для того, щоб залишити Іспанію, Гусинський має спочатку одержати в Національній судовій колегії свої російський і ізраїльський паспорти, повідомляє РИА "Новости".

Тим часом, іспанський адвокат Володимира Гусинського - Домінго Пласас - заявив, що нове звинувачення, висунуте в Москві проти медіа-магната, є частиною плану російської влади по повному знищенню холдінгу "Медіа-Мост" і придушенню свободи слова в Росії.

Він розцінив спробу російської прокуратури знову використати Інтерпол і іспанську судову систему, щоб домогтися видачі Гусинського - як "глузування" над міжнародним договором про екстрадиції.
XS
SM
MD
LG