Доступність посилання

ТОП новини
13 травня 2021, Київ 03:48

Відставка українського уряду на чолі з Віктором Ющенком –головна тема російських ЗМІ


Відставка українського уряду на чолі з Віктором Ющенком –головна тема російських ЗМІ

Москва, 27 квітня 2001 ― Віктор Ющенко очолить праву опозицію – ось перша тема газети «Комерсант», яка кілька днів тому зробила справжню сенсацію, коли повідомила, що швидше за все, новим прем’єром України буде колишній секретар Ради національної безпеки та оборони Володимир Горбулін.

Газета «Вєдомості» задається питанням - чи був колишній прем’єр-міністр проросійським? Відставку В.Ющенка, на думку газети, тепер може реально зупинити тільки президент Леонід Кучма. Однак, він не буде цього робити. Відносини з президентом у нього досить складні. У В.Ющенка непогані шанси змінити Л.Кучму на президентській посаді, - вважає ця газета. В ролі не чиновника і не політика В.Ющенко говорить цікаво, не думає про те, як поставляться до цього слухачі. Він називає цю відставку поразкою для української демократії.

Серед кандидатів на посаду прем’єр-міністра газета «Вєдомості» називає першого віце-спікера Верховної Ради Віктора Медведчука та депутата парламенту Сергія Тигипка. Говорячи із бізнесменами зацікавленими у співробітництві з Україною, газета бачить той факт, що на практиці, якщо у В.Ющенка і було якесь особливе ставлення до Росії, проявлялося це зовсім незавжди. І посилається на керівника «Українського алюмінія» Германа Ткаченка, який зазначає, що відставка В.Ющенка його компанію не турбує, бо всі найважливіші для цієї компанії рішення ухвалювалися на рівні президента Л.Кучми.

На першій сторінці повідомляє про відставку уряду Віктора Юшенка також і газета «Ізвєстія». Україна страждає від власної історичної величі, яка так егоїстично нав’язувалася суспільству під час останніх років, а політичне розмежування, яке відбулося у цій країні – це вибух суперечностей, які створювалися відразу після проголошення Україною незалежності. Києву не вдалося визначити своє місце у сучасному світі.

Віктора Ющенка московська газета називає західним сектором сучасної української держави. В результаті, Віктор Ющенко програв, однак разом із цим і відкрився шлях для відставки Леоніда Кучми. Прийде сила, яка переможе їх обох, - зазначає ця газета.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG