Доступність посилання

ТОП новини

Насправді мав піти у відставку не прем’єр-міністр України Віктор ЮЩЕНКО, а Президент Леонід КУЧМА, пише британська газета «Гардіан»


Насправді мав піти у відставку не прем’єр-міністр України Віктор ЮЩЕНКО, а Президент Леонід КУЧМА, пише британська газета «Гардіан»

Насправді мав піти у відставку не прем’єр-міністр України Віктор ЮЩЕНКО, а Президент Леонід КУЧМА, пише британська газета «Гардіан» у статті «У відставку відправили не ту людину: боротьба в Україні лише починається». За словами газети, Президент Л.КУЧМА, - ослаблений і деспотичний політик, який мав неабиякі підстави побоюватися народної популярності прем’єр-міністра.

Газета зазначає, що відставка В.ЮЩЕНКА лише посилила політичну кризу, яка почалася восени після звинувачення президента Л.КУЧМИ у замовленні вбивства Георгія ГОНГАДЗЕ.

Газета нагадує, що реформи усунутого прем’єра почали приносити результати, зокрема вперше після здобуття незалежності 10 років тому було зафіксовано економічне зростання. В.ЮЩЕНКО налаштував проти себе олігархів, які боялися, що його реформи зменшать їхній вплив на державні монополії.

На думку газети, напруження і протистояння не розсіється внаслідок останнього потрясіння. Навпаки, вони ще більше загостряться і зрештою підірвуть недовгий період незалежності України. Газета цитує слова В.ЮЩЕНКА: «Я не йду з політики, а йду, щоб повернутися» і пише, що, як очікується, він намагатиметься згуртувати опозицію напередодні виборів, що відбудуться наступного року. Це дає іскорки надії, але водночас свідчить про те, що криза загострюється,- зазначає газета.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG