Доступність посилання

ТОП новини

Сергій Головатий: “Те, що було знайдено в Таращі, і те, що досліджували німецькі та американські експерти – це різні тіла”


Сергій Головатий: “Те, що було знайдено в Таращі, і те, що досліджували німецькі та американські експерти – це різні тіла”

Київ, 16 травня 2001 – Коментуючи сьогодні у Києві заяву міністра внутрішніх справ Юрія Смирнова про те, що вбивство журналіста Гонгадзе розкрито, і що воно носить виключно побутовий характер, Сергій Головатий висловив здивування, і наголосив , що ніколи не погодиться з такою версією, а з часом доведе зворотнє. Головатий переконаний , що справа Гонгадзе -це є виключно політична справа. Свою версію він пообіцяв оприлюднити після того, як Генпрокуратура офіційно підтвердить заяву про побутовий характер вбивства журналіста.

Сьогодні ж Сергій Головатий заявив: “Те, що було знайдено в Таращі, і те, що досліджували німецькі та американські експерти – це різні тіла. Спільне у них лише те, що це людські тіла… Я оприлюдню свою версію і подробиці своєї позиції, що це.. різні тіла, що сьогодні можна говорити про більше, ні два вбитих тіла. Я хочу трошки зачекати. Я не знаю, чому президент і Смирнов так поспішають”.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG