Доступність посилання

ТОП новини

Перший віце-прем’єр України Юрій ЄХАНУРОВ передав ірацькому президентові Саддаму ХУСЕЙНУ послання та два подарунки від Президента України КУЧМИ


Перший віце-прем’єр України Юрій ЄХАНУРОВ передав ірацькому президентові Саддаму ХУСЕЙНУ послання та два подарунки від Президента України КУЧМИ

Перший віце-прем’єр України Юрій ЄХАНУРОВ, який брав участь у церемонії відкриття українського посольства в Багдаді, передав ірацькому президентові Саддаму ХУСЕЙНУ послання та два подарунки від Президента України Леоніда КУЧМИ.

Як повідомило учора ірацьке Радіо, у посланні український президент, зокрема, висловив бажання України розвивати зв’язки з Іраком у різноманітних сферах, а також побажав ірацькому президентові здоров’я, а ірацькому народові - миру, прогресу та процвітання.

За словами ірацького Радіо, С.ХУСЕЙН підтвердив бажання розвивати зв’язки з Україною в економічній, торговельній, науковій та інших сферах. Ірацький лідер також наголосив на необхідності розвивати «незалежну політику у міжнародних відносинах, на противагу бажанню сіонізму й американському імперіалізму контролювати багаті ресурси цього регіону, зокрема нафту».

Як повідомило ірацььке Радіо, серед подарунків, що їх вручив Ю.ЄХАНУРОВ ірацькому президентові від імені Л.КУЧМИ, - виготовлена вручну українськими майстрами карта Іраку, міста та пам’ятки якого зображено за допомогою електричних лампочок і дорогоцінних каменів. Другий подарунок - це справжнє старовинне східне полотно.
XS
SM
MD
LG