Доступність посилання

ТОП новини

Розпочався візит генерального секретаря Ради Європи Вальтера Швіммера до Москви


Розпочався візит генерального секретаря Ради Європи Вальтера Швіммера до Москви

Москва, 22 травня 2001 ― Головною темою перебування Генерального секретаря Ради Європи Вальтера Швіммера у Росії буде, звичайно ж, чеченська ситуація. Варто нагадати, що Парламентська Асамблея Ради Європи свого часу навіть призупиняла повноваження російської делегації у зв’язку із діями російських силових стуктур у Чеченській республіці.

Ситуація із мирним населенням, продовження збройного конфлікту – це всі факти, які досить серйозно турбують європейських політиків і змушують їх постійно займатися чеченською проблемою.

Таким чином, Вальтер Швіммер, який перебуватиме у Росії кілька днів, має намір зустрітися із офіційними особами у Москві та з тими чиновниками російського керівництва, які відповідають за чеченську ситуацію.

Як вважають спостерігачі, Вальтерові Швіммеру будуть дані роз’яснення щодо останньої доповіді правозахисної організації «Хьюмен райтс уотч», яка звинувачує у вбивстві мирних мешканців Чеченської республіки російських військових. Доповідь організації «Хьюмен райтс уотч» знову почала переконувати західних політиків, що російські силові структури у Чечні порушують навіть чинне російське законодавство, репресують мирне населення Чечні і втановили у цій республіці атмосферу терору саме проти мирного населення.

Володимир Каламанов, спеціальний представник президента Російської Федерації з прав людини у Чеченській республіці має намір зустрітися з Вальтером Швіммером, щоб роз’яснити йому позицію російської сторони і спростувати ті твердження західних правозахисників, які давно вже не сприймаються російською стороною.

Таким чином, можна вважати, що візит В. Швіммера знову продемонструє, що європейські політики і російські чиновники дотримуються зовсім інших поглядів щодо подальшого розвитку ситуації у Чеченській республіці. Звичайно, інакше і бути не може, адже президент Російської Федерації Володимир Путін, незважаючи на те, що збройна операція у Чечні не дає потрібних Москві результатів, а опір російським військовим структурам триває, продовжує бути впевненим у тому, що позиція силового вирішення чеченського конфлікту є єдиною прийнятною позицією для діючою російської влади.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG