Доступність посилання

ТОП новини
26 вересня 2020, Київ 08:31

На Хрещатику відбулася акцiя - «вуличний референдум», органiзована молодiжним штабом з проведення всеукраїнського референдуму за народною iнiцiативою щодо відставки Леоніда КУЧМИ з посади президента


На Хрещатику відбулася акцiя - «вуличний референдум», органiзована молодiжним штабом з проведення всеукраїнського референдуму за народною iнiцiативою щодо відставки Леоніда КУЧМИ з посади президента України

На Хрещатику відбулася акцiя - «вуличний референдум», органiзована молодiжним штабом з проведення всеукраїнського референдуму за народною iнiцiативою щодо відставки Леоніда КУЧМИ з посади президента України.

Бiля станцiї метро «Хрещатик» було встановлено кабiнку для голосування. Органiзатори провели реєстрацiю голосуючих та видали їм бюлетені з запитаннями, якi планується винести на референдум.

Як заявив в iнтерв’ю УНIАН спiвробiтник молодiжного штабу з проведення референдуму Iгор КАЧМАРСЬКИЙ, головною метою акцiї є iнформування громадян про iнiцiативу проведення референдуму, а також з’ясування їхнього ставлення до проблем, якi референдум покликаний вирiшити. Фактично, сказав вiн, сьогоднiшня акцiя - це своєрiдне соціологічне опитування.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG