Доступність посилання

ТОП новини

Огляд української преси


Огляд української преси

Київ, 6 червня 2001 - Напередодні прем’єрського голосування лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко передбачала, що президент України готує для олігархів великий сюрприз. І, як зауважує газета “Вечірні вісті”, не помилилася. Адже одночасно з призначенням прем’єр-міністром А.Кінаха Л.Кучма підписав указ, яким вводяться посади держсекретарів у Кабміні та міністерствах. Тому віднині, коли справами в міністерстві буде заправляти не міністр, а призначений на Банковій держсекретар, торг за міністерські портфелі виявився неактуальним. Президент усім, і перш за все запопадним на міністерські крісла та бюджетні кошти олігархам, дав зрозуміти: справжня влада залишається виключно у сфері його компетенції. Про це стверджується у статті “Кучма узурпував владу”.

Згадує про Юлію Тимошенко і газета “Україна молода”, яка розповідає про твердий намір лідера “Батьківщини” зробити все можливе, аби референдум про недовіру нинішньому президентові таки відбувся. Адже, як наголосила Ю.Тимошенко, сьогодні штаб із підготовки антипрезидентського референдуму замикає на собі всю опозиційну діяльність, позаяк інші крила опозиції (зокрема, Форум національного порятунку) фактично не діють. Втім, кореспондент статті піддає сумніву і вважає романтикою Юлії Володимирівни знайти 30 тисяч охочих працювати на референдумі на громадських засадах, тобто безкоштовно.

На цій же сторінці можна прочитати інтерв’ю з головою Верховної Ради Іваном Плющем. А викладенню розмови кореспондента з Віктором Ющенком газета виділила аж 2 шпальти, прочитавши які, можна дізнатися про те, якої думки колишній прем’єр про запровадження в уряді посад державних секретарів, з ким він планує йти на майбутні вибори до Верховної Ради, а також довідатися, яке враження справила на кореспондента газети дача Віктора Ющенка.

Кореспондент газети “Правда України” провів журналістське розслідування, аби з’ясувати: куди йдуть кошти, сплачені киянами за житлово-комунальні послуги, і скільки реально коштує сьогодні житло в Україні. Відповіді, які авторові статті далися нелегко, можна довідатися зі статті, що так і називається “Скільки коштує наше житло?”

У Ялті відбулась зустріч президентів Грузії, України, Узбекистану, Азербайджану та Молдови. Про те, з якою метою зустрічаються керівники п’яти пострадянських держав, розповідає газета “День” у матеріалі “ГУУАМ: народження з надією на розлучення”.

Увагу газети “Сільські вісті” провернув новий Кримінальний кодекс України. Аби довідатися про нього докладніше часопис запросив до розмови голову парламентського Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Юрія Кармазина. Ознайомитися з його думками можна в статті “ Новий Кримінальний кодекс захищає людину”.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG